Arvonta

Arvonnan voittaja on….


Kiitokset kaikille synttäriarvontaan osallistuneille ja lämpimät kiitokset onnitteluista. Mukavaa oli kuulla, että nämä minun blogijutut kiinnostavat ja huomaan myös, että useampi on ollut matkassa jo pitkään ja toivottavasti olette jatkossakin. 

Kosmetiikasta on kiva kirjoittaa, niistä tulee juttua varmasti pari kertaa viikossa ja arvontojakin on luvassa.  Teen kokoajan käsitöitä ja sitä mukaa kun ne valmistuvat, esittelen niitä täällä. DIY juttuja tulee ehkä harvemmin, mutta tulee varmasti jatkossakin. Usein ne ideat pulpahtavat lähellä jotakin isompaa juhla-aikaa ja kohtahan tuo pääsiäinen on vuorossa. No, ehkei ihan juuri oven takana, mutta äkkiä se on kevät, ennenkuin huomataankaan. Oijoi, sitä odotellessa, yritetään nautiskella tästä talvesta ja lisääntyvästä valon määrästä. 

Mutta ennen kuin heitän päälleni tanssitrikoot ja lähden hikoilemaan tanssitunnille, niin tässä tulee arvonnan voittaja. Se on Riiti! Lämpimät onnittelut! 

2 Comments

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *